Vanesa fiton Gjeniun e Vogël, debate në rrjetet sociale për vendimin e jurisë

Publikuar tek: kulture-art, më 20:59 01-02-2015 Vanesa fiton Gjeniun e Vogël, debate në rrjetet sociale për vendimin e jurisë

Talent Show për fëmijë “Gjeniu i vogël” , ka kurorëzuar si fituese Vanesën, vogëlushen nga Saranda.

Juria zgjodhi mbrëmjen e djeshme, atë si fituese, mes dy talenteve të tjera, Artemisës dhe Reas.

Por edhe pse i suksesshëm, ky edicion i Gjeniut të Vogël nuk mundi t’i shpëtonte dyshimeve dhe debateve  të publikut për emrin e fituesit të çmimit të madh.

 

Mbrëmë rrjetet sociale, gëlonin nga komentet dhe statuset për vendimin e jurisë . Nuk ishte vetëm publiku i thjeshtë ai që morri guximin të gjykonte jurinë për vendimin e çmimit të madh, por edhe artistët dhe profesionistët e muzikës shqiptare.

Ata që i kanë ndjekur dhe dëgjuar që nga fillimi këta fëmijë të talentuar kanë arritur vetë te emri fitues i Gjeniut,. ndërsa për ata që nuk e kanë parë, ne do ju prezantojmë me 3 interpretime të secilës nga vajzat finaliste.  

Le të fitojë më i miri,  (do thonim ne) por tashmë fituesi është shpallur. Urime Vanesës!

1.Vanesa

 

2.Rea

 

3.Artemisa

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1788969039917
array(1) { ["section"]=> string(81) "vanesa-fiton-gjeniun-e-vogel-debate-ne-rrjetet-sociale-per-vendimin-e-jurise-2091" }