Vangjush Dako del me stafin që mbledh votat, i qetë dhe i relaksuar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:31 23-06-2015 Vangjush Dako del me stafin që mbledh votat, i qetë dhe i relaksuar Vangjush Dako, pak minuta me pare me stafin e tij ne zyren qendrore ne Durres

Vangjush Dako ka shfrytëzuar që momentet e fundit përpara shpalljes së rezultatit për fitoren e tij në Durrës, ta kalojë në shtabin e tij elektoral, mes njerëzve që për çdo moment kanë marrë dhe kanë mbledhur të dhënat për të nxjerrë shifrat e fitores. 

Duket i qetë edhe pse ka tre dy ditë tashmë që vazhdon procesi i numërimit, ndërkohë që Dako është në avantazh me gati 10 mijë vota. Por ndërkohë duket se gjithë stafi mezi po pret shifrat e fundit të fitores në qytetin e Durrësit, aty, ku duke u mbështetur tek sondazhet, askush nuk e priste një fitore të tillë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0225830078125
array(1) { ["section"]=> string(72) "vangjush-dako-del-me-stafin-qe-mbledh-votat-i-qete-dhe-i-relaksuar-14438" }