Vangjush Dako dhe Grida Duma, bashkë në varrezat e dëshmorëve në Durrës

Publikuar tek: politike, më 12:09 05-05-2015 Vangjush Dako dhe Grida Duma, bashkë në varrezat e dëshmorëve në Durrës

Kandidatët për Bashkinë e Durrësit janë bashkuar sot në Ditën e Dëshmorëve për të nderuar të rënët e luftës.

Kandidati i së majtës Vangjush Dako dhe kandidatja e së djathtës, Grida Duma morrën pjesë në ceremoninë e përkujtimit dhe në fund kanë shtrënguar edhe duart mes tyre.

Mësohet se Duma dhe Dako shoqëroheshin nga stafet e tyre respektive. Ky takim vjen pas incidentit të dy ditëve më parë në Shkozet ku militantët e dy kampeve kundërshtare u konfliktuan fizikisht.

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010066032409668
array(1) { ["section"]=> string(76) "vangjush-dako-dhe-grida-duma-bashke-ne-varrezat-e-deshmoreve-ne-durres-10399" }