Vangjush Dako me tabelë konvencionale

Publikuar tek: foto-e-dites, më 12:47 15-06-2015 Vangjush Dako me tabelë konvencionale

Ndodh edhe kështu. Njerëzit nuk duhet të shohin më tabelat që i cojnë nëpër qytete, por duhet të shohin emrat e kandidatëve.  Dakord që gjithë administrata vihet në funksionim të një kandidati, por do të ishte më mirë akoma sikur shenjat konvencionale në rrugët e qyteteve të mos politizohen. Sepse ndryshe do të kishte konfuzion mes qytetarëve dhe do të ketë drejtim të gabuar për të hyrë e për të dalë nga qytetet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086879730224609
array(1) { ["section"]=> string(43) "vangjush-dako-me-tabele-konvencionale-13628" }