Vapë e tmerrshme në Dibër, shihni me çfarë freskohen këta dasmorë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:46 10-08-2017 Vapë e tmerrshme në Dibër, shihni me çfarë freskohen këta dasmorë (FOTO)

Ndonëse temperaturat janë mbi 40 gradë, këta dasmorë në një lokal në Dibër duhet të qëndrojnë të fortë.

Një qytetar, i ftuar në dasmë këtë të enjte, ka dërguar në redaksinë e newsbomb.al  foto nga lokali, ku të gjithë dasmorët freskohen  me një freskuse shumë të vogë.

Kjo për shkak se dritat janë fikur dhe i gjithë lokali furnizohet me energji nga një gjenerator i vogël. /Newsbomb.al/ 

 

 dasme.jpgdasma-3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019398927688599
array(1) { ["section"]=> string(70) "vape-e-tmerrshme-ne-diber-shihni-me-cfare-freskohen-keta-dasmore-88739" }