Vapë, shumë vapë…edhe biçikleta në det

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:58 14-07-2015 Vapë, shumë vapë…edhe biçikleta në det

Dashamirësit e biçikletave nuk i ndajnë nga vetja ato. Madje edhe kur pushojnë. Këto ditë të nxehta, çiklistët kanë menduar që jo vetëm të freskohen vetë, por edhe biçikletat, duke i futur në det. Kjo foto është publikuar nga ‘’Eco Bycyle’’ dhe tregon pushuesin në Kepin e Rodonit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026211977005005
array(1) { ["section"]=> string(43) "vape-shume-vape-edhe-bicikleta-ne-det-16178" }