Vari veten me çarçaf në burgun e Fierit, kjo është arsyeja e dënimit të 25-vjeçarit

Publikuar tek: aktualitet, më 21:46 19-01-2017 Vari veten me çarçaf në burgun e Fierit, kjo është arsyeja e dënimit të 25-vjeçarit

25 vjeçari që vuante dënimin në burgun e Fierit, tentoi t’i jepte fund jetës duke u varur me çarçaf në qelinë e tij. Mirëpo fatmirësisht gardianët e kanë parë në kohë dhe e kanë dërguar në spital, ndonëse ndodhet në rrezik për jetën.

Mësohet se Marlind Ymeraj është dënuar me burg pasi i ka marrë çantën një vajze 24 vjeçe në rrugën “Sokrat Miho” që në 2015-tën. Akoma nuk dihet shkaku që e ka çuar të riun që tentojë vetëvrasjen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 12 vjeçarja zhduket për 3 ditë, gjendet në hotel me studentin nga Durrësi dhe pranon se ka kryer marrëdhënie seksuale: E dashuroj
Henri Çili: Soros-in e sulmojnë diktatorët. Spahiu: Organizoi “21 Janarin” »
Article Logic
Execution time: 0.010944128036499
array(1) { ["section"]=> string(88) "vari-veten-me-carcaf-ne-burgun-e-fierit-kjo-eshte-arsyeja-e-denimit-te-25-vjecarit-66069" }