Varka e PD gati të fundoset në “det”, Bregu ironizon rëndshëm Bashën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:10 12-09-2017 Varka e PD gati të fundoset në “det”, Bregu ironizon rëndshëm Bashën

Ish-deputetja e PD Majlinda Bregu, e lënë jashtë listave të kandidatëve të kësaj partie në zgjedhjet e 25 qershorit nga kryetari Lulzim Basha, sot ka bërë një tjetër mesazh të fortë.

Bregu një ndër deputetet e grupit kundër Bashës, ka sulmuar dhe kërkuar largimin e kryetarit aktual që para zgjedhjeve. Ndërsa tashmë që nuk mban as rolin e deputetes Bregun e kemi parë të ironizojë dhee përcjellë mesare të forta dhe thumbuese kundrejt PD.

Në foton e fundit që ka publikuar ish-deputetje në “Instagram”, shihet një varkë e cila po fundoset në det ndërkohë në krye të saj shkruhet “mos u shqetëso”. Bregu me këtë foto duket sikur ka dashur të thotë se “PD po shkon drejt humnerës ndërsa Basha nuk  shqetësohet”?

Screenshot_7.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019847869873047
array(1) { ["section"]=> string(71) "varka-e-pd-gati-te-fundoset-ne-det-bregu-ironizon-rendshem-bashen-92116" }