Vasili-Bashës: Nën dehjen e hashashit më zure dhe mua në gojë

Publikuar tek: barometri, më 07:18 04-06-2017 Vasili-Bashës: Nën dehjen e hashashit më zure dhe mua në gojë

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038975954055786
array(1) { ["section"]=> string(66) "vasili-bashes-nen-dehjen-e-hashashit-me-zure-dhe-mua-ne-goje-81137" }