Vasili i kthehet Ramës: Mos fol më Edi, ti nuk merr vesh asgjë nga kjo punë

Publikuar tek: politike, më 20:55 25-02-2020 Vasili i kthehet Ramës: Mos fol më Edi, ti nuk merr vesh asgjë nga kjo punë Petrit Vasili

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një postim në rrjetet sociale i ka kthyer përgjigje kryeministrit Rama, duke i thënë të mos flasë më, pasi nuk di asgjë.

Ai shqetësohet nga brutaliteti i gjuhës prej profane të paditur që përdor Edi Rama, duke thënë se kjo gjuhë nuk qetëson apo informon askënd.

“Edit i eshte krijuar bindja se kur hungerin,hakerrehet dhe çfryn mund te fshehe injorancen”, shkruan ndwr tw tjera Vasili.

Statusi i Vasilit:

Edi Rama flet kot per coronavirusin!

Edi Rama agresivisht dhe dhunshem hyn e del ne informacionin per coronavirusin.

Brutaliteti i gjuhes prej profani te paditur te Edi Rames sigurisht nuk qeteson apo informon askend.

Mos fol më Edi, ti nuk merr vesh asgje nga kjo pune.

Edit i eshte krijuar bindja se kur hungerin,hakerrehet dhe çfryn mund te fshehe injorancen.

Si i paditur qe je, te vetmen ndihme, qe mund tu japesh njerezve eshte ta mbyllesh gojen, qe kuterbon padije te dhimbshme dhe leri profesionistet te qete te bejne punen e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mesazhi i fortë i Bundestagut: Mos luani me integritetin e Gjykatës Kushtetuese nëse doni çeljen e negociatave
»
Article Logic
Execution time: 0.0089550018310547
array(1) { ["section"]=> string(80) "vasili-i-kthehet-rames-mos-fol-me-edi-ti-nuk-merr-vesh-asgje-nga-kjo-pune-196450" }