Vasili i “përvishet” Ramës: Kryeminsitër pazarxhi, të shkoi jeta shit e bli

Publikuar tek: politike, më 21:24 09-09-2017 Vasili i “përvishet” Ramës: Kryeminsitër pazarxhi, të shkoi jeta shit e bli

“Rrjedhja” e votave ditën e sotme gjatë votimit të Gramoz Ruçit në postin e kryetarit të Kuvendit, ka sjellë dhe reagimin e kreut të grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili.

Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale, Vasili ka lëshuar deklarata të forat kundër kryeministrit Rama.

Ai shprehet se kreu i qeverisë ngeli duke shitur dhe blerë vota në Parlament.

Më poshtë reagimi i plotë i Petrit Vasilit:

21584243_10155139382189480_1277276696_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097050666809082
array(1) { ["section"]=> string(77) "vasili-i-pervishet-rames-kryeminsiter-pazarxhi-te-shkoi-jeta-shit-e-bli-91758" }