Vasili-Ramës: Fol kryeministër, boll u frike

Publikuar tek: barometri, më 07:48 16-04-2018 Vasili-Ramës: Fol kryeministër, boll u frike

Lidhur me sulmin e Shteteve të Bashkuara në Siri, deputeti i LSI-së, Petrit Vasili kërkon nga kryeministri Edi Rama të mbajë qëndrim pro amerikan.

Ja çfarë shkruan Vasili në rrjetet sociale:

Kryeministri qep gojen per bombardimet ne Siri sepse ne Amerike drejton Trump dhe jo Sorrosi.

Kryeministri qe komenton cdo budallek te mundshem me te gjithe fuqine e mundshme dhe me te gjithe cektesine e mundshme,ka qepur gojen per bombardimet, qe SHBA udhehoqi ne Siri.

Sigurisht per kryeministrin,qe urren presidentin Trump fjalet nuk i dalin nga goja sepse Trump po udheheq nje aksion te nivelit boteror per goditjen e diktaturave gjakatare dhe vecanerisht ne Siri.

Turp per kryeministrin qe i kundervihet amerikes dhe shqiptareve duke heshtur.

Fol kryeminister,boll u frike;per te miren e njerezimit Ameriken e drejton Trump jo Sorrosi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029503107070923
array(1) { ["section"]=> string(49) "vasili-rames-fol-kryeminister-boll-u-frike-117032" }