Vasili - Ramës: Kush është ai budalla që të ka bindur se do rrosh 400 vjet

Publikuar tek: politike, më 20:06 12-02-2019 Vasili - Ramës: Kush është ai budalla që të ka bindur se do rrosh 400 vjet

Kreu i grupit të LSI, Petrit Vasili akuzon qeverinë 'Rama; se ka parashikuar vendosjen e një tjetër taksë që do të rrisë çmimin e karburanteve.

Ai me anë të një postimi në ‘Facebook’ i drejtohet kryeministritit se kush është ai budalla që të ka bindur se do rrosh 400 vjet.

‘Edi Rama na vjedh perseri me karburantet.

Edi Rama shtoi edhe nje takse te re per karburantet,nje hajduteri te re na shtoi,na vodhi prap.

Opozita ka alternative uljen me 30 leke te cmimit te karburanteve.

Edi Rama ka konstatuar se opozita nuk ka alternative dhe program per te vjedhur.

Dhe ka te drejte Edi se ai vetem program per te vjedhur ka.

Bravo,jepi fort Edi vidh edhe keto dite qe te kane mbetur,mos lere lek te bjere ne toke.

Po kush eshte ai budalla mor aman qe te ka bindur se do rrosh 400 vjet.

Aq sa gjithe frymoret do rrosh dhe kur je frymepaket edhe me pak...’, shkruan Vasili.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019427061080933
array(1) { ["section"]=> string(78) "vasili-rames-kush-eshte-ai-budalla-qe-te-ka-bindur-se-do-rrosh-400-vjet-152540" }