Vatra e zjarrit në Shëngjin i afrohet banesave, nisen me urgjencë zjarrëfikëset nga Tirana, Shkodra dhe Mirdita (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:57 23-08-2019 Vatra e zjarrit në Shëngjin i afrohet banesave, nisen me urgjencë zjarrëfikëset nga Tirana, Shkodra dhe Mirdita (VIDEO) Pamje nga riaktivizimi i vatres se zjarrit ne Shengjin

Është riaktivizuar para disa orësh vatra e zjarrit një malin e Shëngjinit.

Për shkak të terrenit malor, mësohet se ka patur vështirësi nga forcat zjarrëfikëse për izolimin e vatrës së zjarrit.

Ndërkohë që në terren për ndihmë ndodhen edhe policia dhe ushtria.

Gjithashtu me urgjencë drejt Shëngjinit janë nisur zjarrëfikëse nga Tirana, Shkodra dhe Mirdita.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00711989402771
array(1) { ["section"]=> string(122) "vatra-e-zjarrit-ne-shengjin-i-afrohet-banesave-nisen-me-urgjence-zjarrefikeset-nga-tirana-shkodra-dhe-mirdita-video-176142" }