'Vazhdo vidh të keqen vëllai…', Rama ‘kapet’ me komentuesit në rrjetet sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:29 10-01-2018 'Vazhdo vidh të keqen vëllai…', Rama ‘kapet’ me komentuesit në rrjetet sociale

Kryeministri Rama ka vijuar edhe ditën e sotme traditën e tij të replikimit me qytetarët në rrjetet sociale.

Këtë herë Rama i është përgjigjur qytetarëve lidhur me platformën më të re në fushën e arsimit.

Disa prej kritikave më të ashpra, kryeministri nuk i ka kursyer, por i është përgjigjur në të njëjtën mënyrë.

Më poshtë disa nga komentet dhe përgjigjet më pikante: 

Screenshot_10_copy.jpg

Screenshot_8.jpg

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097110271453857
array(1) { ["section"]=> string(79) "vazhdo-vidh-te-keqen-vellai-rama-kapet-me-komentuesit-ne-rrjetet-sociale-106124" }