‘Vazhdon Partia e Punës, t’na e sjellë n’majë t’hunës', gazetarët e REVOLTUAR protestojnë me pankarta dhe meme nëpër duar

Publikuar tek: aktualitet, më 10:34 18-12-2019 ‘Vazhdon Partia e Punës, t’na e sjellë n’majë t’hunës', gazetarët e REVOLTUAR protestojnë me pankarta dhe meme nëpër duar Njëra nga pankartat në protestë

Ka nisur në orën 09:30 të mëngjesit të sotëm, protesta e paralajmëruar e mediave dhe gazetarëve shqiptarë, kundër paketës Anti-shpifje, të propozuar nga qeveria dhe kryeministri Rama.

Qindra gazetarë janë mbledhur përpara Parlametit të RSH të revoltuar nga ky vendim, i cili pritet të miratohet në seancën e sotme paralamentare.

Mes turmës së gazetarëve dallojnë pankartat e veçanta.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Brenda janarit publikohet fatura paraprake e dëmeve’, Rama thirrje Diasporës: Duhet të ngremë shtëpinë tonë të përbashkët
Mediat bojkotojnë Kuvendin, të gjitha kamerat te protesta e gazetarëve »
Article Logic
Execution time: 0.011934995651245
array(1) { ["section"]=> string(124) "vazhdon-partia-e-punes-t-na-e-sjelle-n-maje-t-hunes-gazetaret-e-revoltuar-protestojne-me-pankarta-dhe-meme-neper-duar-189730" }