Vdekja e 28-vjeçares gjatë lindjes në Vlorë, flasin familjarët

Publikuar tek: aktualitet, më 14:23 11-09-2017 Vdekja e 28-vjeçares gjatë lindjes në Vlorë, flasin familjarët

Janë shprehur sot për mediat të afërmit e 28-vjeçares Elda Beqo, e cila humbi jetën në Vlorë gjatë lindjes së fëmijës me operacion.

Ata kanë mohuar faktin se familjarja e tyre vuante nga probleme me shëndetin. Sipas tyre kjo gjë nuk ka ndodhur asnjëherë dhe kanë bërë thirrje që të hetohet më tej mbi ngjarjen.

28-vjeçarja Elda Beqo, ndërroi jetë sot në maternitet gjatë lindjes si pasojë e një infarkti në zemër, teksa foshnja e saj e seksit mashkull fatmirësisht ka shpëtuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nis viti i ri shkollor, Drejtoria e Policisë Rrugore urdhëron kontrolle masive për sigurinë në rrugë
Ksamil, si u shpëtuan tre kosovarët nga mbytja në det »
Article Logic
Execution time: 0.010488986968994
array(1) { ["section"]=> string(67) "vdekja-e-28-vjecares-gjate-lindjes-ne-vlore-flasin-familjaret-91952" }