Vdekja e 5 fansave në koncert, Dhurata DORA merr tjetër lajm të rëndë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:10 24-08-2019 Vdekja e 5 fansave në koncert, Dhurata DORA merr tjetër lajm të rëndë (FOTO) Dhurata Dora

Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora është tronditur nga një tjetër ngjarje e rëndë pas vdekjes së 5 fansave në koncertin e përbashkët me këngëtarin Soolking në Algjeri dy ditë më parë.

Ditën e sotme, ajo ka humbur gjyshen e saj. Këngëtarja shprehu dhimbjen e saj në ‘’Instagram’’.

5 fansat humbën jetën në koncertin e dy ditëve më parë në Algjer, kur skena u shemb dhe u zuri poshtë. 

dhurata dora.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071229934692383
array(1) { ["section"]=> string(80) "vdekja-e-5-fansave-ne-koncert-dhurata-dora-merr-tjeter-lajm-te-rende-foto-176189" }