Vdekja e Aneta Ramës, Ambasada e Rusisë mesazh ngushëllimi familjes: Mendimet dhe lutjet tona janë me ju

Publikuar tek: aktualitet, më 13:43 01-08-2020 Vdekja e Aneta Ramës, Ambasada e Rusisë mesazh ngushëllimi familjes: Mendimet dhe lutjet tona janë me ju

Ambasada e Rusisë në Tiranë ka reaguar për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës, nënës së kryeministrit Rama.

Ambasada ka shpërndarë postimin e Ramës dhe ngushëlluar kryeministrin dhe familjen e tij për humbjen e Anetës.

“Nga lajmet e mediave me keqardhje të thellë mesuam sot për ndarjen nga jeta të znj. Aneta Rama. Ambasada Ruse në Shqipëri i shpreh ngushëllime kryeministrit dhe familjes së tij. Mendimet dhe lutjet tona në këto momente të vështira janë me ju,” shkruan Ambasada.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098061561584473
array(1) { ["section"]=> string(109) "vdekja-e-aneta-rames-ambasada-e-rusise-mesazh-ngushellimi-familjes-mendimet-dhe-lutjet-tona-jane-me-ju-215724" }