Vdekja e ish Zonjës së Parë, Laura Bush dedikim prekës për vjehrrën: Bota është më e varfër pa të

Publikuar tek: bota, më 09:59 18-04-2018 Vdekja e ish Zonjës së Parë, Laura Bush dedikim prekës për vjehrrën: Bota është më e varfër pa të

Gruaja e ish-presidentit Xorxh W Bush, Laura Bush është shprehur me fjalë prekëse për vdekjen e vjehrrës së saj. Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook Laura shprehet se tashmë ka humbur modelin e saj.

“Unë humba vjehrrën dhe modelin tim sonte. Barbara Bush ishte një nënë dhe gjyshe e dashur. Bota është më e varfër pa të. U prehsh në paqe e dashur Bar”, shkruan ajo.

Ish Zonja e Parë Barbara Bush ndërroi jetë mbrëmjen e djeshme në moshën 92 vjeçare. Barbara vuante nga një sëmundje kronike e zemrës dhe mushkërive.

lauraaa.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013324975967407
array(1) { ["section"]=> string(102) "vdekja-e-ish-zonjes-se-pare-laura-bush-dedikim-prekes-per-vjehrren-bota-eshte-me-e-varfer-pa-te-117284" }