Vdekja e një luftëtari të ISIS, parë me sytë e tij (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:52 22-06-2015

Një video e publikuar nga Shteti Islamik tergon momentin tronditës kur një luftëtar i ISIS filmon vdekjen e tij me kamerën të cilën e kishte lidhur pas trupit.

Pamjet dramatike tregojnë momentin kur xhihadisti lufton me një AK47 duke lëvizur me shpejtësi nga një ndërtesë në tjetrën.

Në një moment ai dëgjohet teksa thërret “Allah Akbar”, por bën gabimin fataql duke dalë jashtë murit mbrojtës ku qëllohet për vdekje nga një snajper. Gjithçka është kapur në video nga kamera të cilën ai e mbante në trup. (Pamje tronditëse).

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01317310333252
array(1) { ["section"]=> string(61) "vdekja-e-nje-luftetari-te-isis-pare-me-syte-e-tij-video-14366" }