Vdekja tragjike e 17 vjeçarit në Vlorë pasi e zuri skrepi poshtë, arrestohen dy persona (EMRA-FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:55 31-05-2020 Vdekja tragjike e 17 vjeçarit në Vlorë pasi e zuri skrepi poshtë, arrestohen dy persona (EMRA-FOTO) Jaup Bekotaraj

Arrestohet 2 persona lidhur me ngjarjen tragjike të ndodhur ditën e djeshme në Vlorë, ku humbi jetën 17-vjeçari Jaup Bekotaraj, tek uji i ftohtë në zonën e Kalasë në Vlorë, pasi e zuri skrepi poshtë.

Në pranga ka rënë Ersel Mullaj drejtor teknik dhe bujar Xhakeri manovrator i mjetit.

Në fillim u tha se i riu ishte punëtor i kantierit të ndërtimit, por më pas doli që ai nuk punonte aty, por kishte ardhur për të takuar ta afërmin e tij, manovatorin e skrepit.

Në një moment, ky i fundit nuk e ka parë djaloshin nga Radhima, dhe e ka goditur me vinç, duke i shkaktuar vdekjen e menjëherëshme.

Bëhet me dije se 17 vjeçari ishte djali i vetëm i familjes Begotare të cilin e ka rritur gjyshja me sakrifica të mëdha.

LEXO edhe: https://www.newsbomb.al/detaje-e-zuri-skrepi-poshte-17-vjecari-qe-humbi-jeten-nuk-ishte-punetor-ne-kantier-emri-208444

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095360279083252
array(1) { ["section"]=> string(103) "vdekja-tragjike-e-17-vjecarit-ne-vlore-pasi-e-zuri-skrepi-poshte-arrestohen-dy-persona-emra-foto-208496" }