Vdekje horror, nxjerr kokën nga dritarja e trenit por ia këput treni tjetër

Publikuar tek: bota, më 21:04 07-08-2016 Vdekje horror, nxjerr kokën nga dritarja e trenit por ia këput treni tjetër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një stacion treni të Londrës ku një person ka përfunduar pa kokë pas aksidentit horror.

Sipas “Independent”, personi i paidentifikuar nxori kokën nga xhami i dritares së trenit por një tren tjetër e ka goditur në atë moment duke e lënë pa kokë. Pasagjerët e tjerë kanë mbetur të shokuar nga skena ndërsa forcat e policisë dhe ambulancat u nisën drejt vendngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mediat turke: 5 milion njerëz mbushën sheshin e Stambollit (Foto)
Shpërthim me bombë në Pakistan, humbin jetën 43 persona »
Article Logic
Execution time: 0.010512113571167
array(1) { ["section"]=> string(80) "vdekje-horror-nxjerr-koken-nga-dritarja-e-trenit-por-ia-keput-treni-tjeter-49065" }