“Vdes Aleksandër Lalo dhe rrojnë manekinët dhe kukullat bosh”, gazetari rrëfen për çfarë e pyeti kompozitori herën e fundit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:04 20-11-2017 “Vdes Aleksandër Lalo dhe rrojnë manekinët dhe kukullat bosh”, gazetari rrëfen për çfarë e pyeti kompozitori herën e fundit

Ndarja nga jeta e kompozitorit të madhe Aleksandër Lalo, i ka tronditur të gjithë.

Mes reagimeve të pafundme, vjen edhe ai i spikerit të lajmeve dhe moderatorit të njohur Denis Dyrnjaja i cili zbulon gjithashtu se çfarë i tha Lalo herën e fundit që u takuan.

“Vdes Aleksandër Lalo rrojnë "manekinët" dhe "kukullat" bosh!

Herën e fundit që u takuam më ndali dhe më pyeti me një buzëqeshje që si mungonte kurrë: Denis e di ç'janë korçarët?! Jo-thashë! Janë pogradecarë pa liqen tha. Qeshëm me të madhe dhe u ndamë. Edhe pse është ditë e trishtë, është mirë ta kujtojmë të qeshur Sandrin siç ai ishte gjithmonë...

I ndjerë në muzikë, i ndjerë plot pasion e humor në bisedë, i ndjerë do mbetesh Sandër për jetë

“, shkruan Dyrnjaja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009404182434082
array(1) { ["section"]=> string(127) "vdes-aleksander-lalo-dhe-rrojne-manekinet-dhe-kukullat-bosh-gazetari-rrefen-per-cfare-e-pyeti-kompozitori-heren-e-fundit-100197" }