Vdes boksieri pas goditjeve që mori në ring (Video)

Publikuar tek: bota, më 14:20 02-10-2016

Boksieri skocez Mike Towell ka ndërruar jetë pasi është goditur rëndë nga kundështari në ring gjatë raundit të pestë.

Ai u ndesh me Dale Evans nga Uellsi në eliminatorët e peshave të lehta.

Pas takimit ka qenë kundërshtari i tij, që ka shprehur ngushëllimet e tij për Towell, duke thënë se nuk ka vend që të festohet në një rast si ky.

Toëell nuk mundi t’i bëjë ballë goditjeve të marra në ring dhe ndërroi jetë mesnatën e së shtunës pranë familjes së tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prekëse! Fëmija i plagosur nga bombardimet në Alepo, i shokuar e mes lotësh s'lë infermierin të largohet
Shpërthen bombola e gazit në restorant, plagosen 77 persona, 5 prej tyre në gjendje të rëndë »
Article Logic
Execution time: 0.011934995651245
array(1) { ["section"]=> string(55) "vdes-boksieri-pas-goditjeve-qe-mori-ne-ring-video-54839" }