Vdes i moshuari në Tiranë, bie nga shkallët e pallatit

Publikuar tek: aktualitet, më 17:40 13-02-2018 Vdes i moshuari në Tiranë, bie nga shkallët e pallatit

Një 70-vjeçar është gjetur i pajetë pranë shkallëve të pallatit ku jetonte ditën e sotme.

Burime nga policia bëjnë me dije se TH.Gj., 70 vjeç është gjetur me plagë në kokë, në shkallët e pallatit në rrugën “Shefqet Kulla”.

Ndërkohë, nga hetimet paraprake mendohet se i moshuari mund të kerë rënë nga shkallët e pallatit dhe si pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë për hetime të mëtejshme. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I dogjën 'Benzin' në mes të qytetit, flet biznesmeni nga Vlora: Ja për çfarë dyshoj
Gjendje alarmante në Fier, qyteti nën ujë, banorët kërkojnë ndihmë »
Article Logic
Execution time: 0.010787010192871
array(1) { ["section"]=> string(60) "vdes-i-moshuari-ne-tirane-bie-nga-shkallet-e-pallatit-110136" }