Vdes kameramani i BBC gjatë xhirimit të një sekuence

Publikuar tek: bota, më 19:17 20-11-2017 Vdes kameramani i BBC gjatë xhirimit të një sekuence

Një kameraman i BBC ka humbur jetën gjatë xhirimeve të një dokumentari në Gana.

Britaniku Mark Milsome ishte duke filmuar skenën e përplasjes së një makine për dokumentarin e BBC në Netflix “The Forgiving Earth”, kur u vra në rrethana ende të paqarta.

Kolegë të shumtë kanë shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta në moshën 54-vjeçare të Milsome duke e cilësuar atë si një nga kameramanët më pasionant, të talentuar dhe njerëzor.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013053894042969
array(1) { ["section"]=> string(59) "vdes-kameramani-i-bbc-gjate-xhirimit-te-nje-sekuence-100262" }