Vdes në gjumë këngëtari i njohur

Publikuar tek: bota, më 19:43 01-11-2017 Vdes në gjumë këngëtari i njohur

Është shuar në moshën 65-vjeçare këngëtari i njohur i “Heatwave”, Keith Wilder.

Mësohet se Wilder kishte probleme me shëndetin pasi vuante nga një sëmundje e rëndë, e cila i mori jetën. Lajmin e vdekjes së këngëtarit e bëri të ditur kushëriri i tij, Bill Jones, i cili tha për mediat se këngëtari kishte ndërruar jetë në gjumë.

“S’kam fjalë për këtë humbje. Do të na mungojë zëri i tij”, është shprehur Jones.

Wilder do të mbahet mend për hitet e tij, “Always and Forever”, “Groove Line”, etj.

45E3361B00000578-0-image-a-11_1509490754385.jpg

 

45E34A3100000578-5037313-image-a-22_1509491894317.jpg

45E3366000000578-5037313-image-m-21_1509491470954.jpg

45E3361600000578-5037313-image-a-19_1509491403945.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013629913330078
array(1) { ["section"]=> string(38) "vdes-ne-gjume-kengetari-i-njohur-97997" }