Vdes në rrethana misterioze ushtari britanik në Irak

Publikuar tek: bota, më 22:30 02-01-2017 Vdes në rrethana misterioze ushtari britanik në Irak

Një ushtar britanik ka vdekur ditën e sotme në Taji të Irakut.

Ministria e Mbrojtjes britanike ka njoftuar për vdekjene ushtarit pa e bërë të ditur identitetin e tij, ndërsa tha se vdekja “nuk ka ndodhur si pasojë e aktivitetit të armikut”.

Në bazën ushtarake të Tajit, në very të Bagdadit ka nisur një hetim për zbardhjen e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 60 të vdekur nga përleshja me policinë në një burg të Brazilit (Video)
Pasi festojnë Vitin e Ri e dashura i vë flakën shtëpisë dhe djeg të gjallë 23-vjeçarin »
Article Logic
Execution time: 0.011744022369385
array(1) { ["section"]=> string(58) "vdes-ne-rrethana-misterioze-ushtari-britanik-ne-irak-64455" }