Vdes një djalë 18-vjeçar në burgun e “Shën Kollit”, polici: U helmua nga gazi

Publikuar tek: aktualitet, më 16:25 01-04-2017 Vdes një djalë 18-vjeçar në burgun e “Shën Kollit”, polici: U helmua nga gazi Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Spitali i Lezhës ku ka mbërritur pa jetë një 18 vjeçar me origjinë nga Burreli dhe banim në Fushë-Krujë.

Viktima është A.Luka 18 vjeç dhe ndodhej në paraburgim në burgun e "Shën Kollit". Ende nuk dihet arsyeja pse ishte burgosur i riu ndërsa sipas policit të burgut, 18 vjeçari është helmuar nga gazi.

Priten informacione zyrtare për ngjarjen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « NGJARJE E RËNDË: “Pse më shikon gruan?!”, sherr mes kushërinjve, vdes një prej tyre (DETAJE)
“Jepi dhe shiko nga pas, po shkoj 10 min nga "koka"... Si përgjohej “Eskobari i Ballkanit” pas mesnate »
Article Logic
Execution time: 0.011330842971802
array(1) { ["section"]=> string(79) "vdes-nje-djale-18-vjecar-ne-burgun-e-shen-kollit-polici-u-helmua-nga-gazi-73787" }