Vdes portieri 18 vjeçar, u godit nga rrufeja gjatë stërvitjes

Publikuar tek: bota, më 14:44 01-05-2016 Vdes portieri 18 vjeçar, u godit nga rrufeja gjatë stërvitjes

Një djalë 18 vjeçar ka humbur jetën tragjikisht pasi u godit nga rrufeja gjatë një seance stërvitore me ekipin e tij.

Portieri australian Stefan Petrovski me origjinë serbo-malazeze ka ndërruar jetë në spital ku u dërgua në gjendje të rëndë. Ai kishte vetëm pak kohë që kishte fituar nënshtetësinë australiane dhe u aktivizua së fundmi me ekipin “Malacca United”. Miq dhe shokë të ekipit kanë shprehur ngushëllimet e tyre.

ChXOIbSU0AEaSmc.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bagdati në prag të kaosit politik, protestuesit brenda ‘zonës ndërkombëtare’
Ëmbëlsirat me helm i marrin jetën 33 personave »
Article Logic
Execution time: 0.012072086334229
array(1) { ["section"]=> string(66) "vdes-portieri-18-vjecar-u-godit-nga-rrufeja-gjate-stervitjes-39188" }