Vdes punëtori në Elbasan, i bien pllakat e mermerit sipër

Publikuar tek: aktualitet, më 23:31 18-01-2019 Vdes punëtori në Elbasan, i bien pllakat e mermerit sipër Foto ilustruese

Një 42 vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në Elbasan teksa ka qenë duke punuar.

Sipas informacioneve të para, burri me origjinë nga Vidhasi i Elbasanit ishte punëtor i një firme që merrej me përpunimin e mermerit.

Viktima ka qenë duke punuar në momentin kur pllakat e mermerit i kanë rënë sipër, ç' ka ka vështirësuar dhe nxjerrjen e tij nga grumbulli i inerteve, deri në momentin kur kanë ndërhyrë forcat zjarrfikëse.

Identiteti i 42 vjeçarit nuk është mësuar ende, ndërkohë që Policia po punon në vendngjarje për të zbardhur rrethanat e plota.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I vetëm dhe i divorcuar nga gruaja, gjendet i vdekur burri në Memaliaj (EMRI)
Arti në zi, ndahet nga jeta kompozitori Kozma Lara »
Article Logic
Execution time: 0.01136302947998
array(1) { ["section"]=> string(63) "vdes-punetori-ne-elbasan-i-bien-pllakat-e-mermerit-siper-149386" }