Vdes shqiptari i infektuar me Covid në Greqi, trupi i pajetë sillet në Elbasan i pashoqëruar nga asnjë familjar

Publikuar tek: aktualitet, më 09:39 27-04-2020 Vdes shqiptari i infektuar me Covid në Greqi, trupi i pajetë sillet në Elbasan i pashoqëruar nga asnjë familjar Ilustruese

Një 65 vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë në një spital në Greqi pasi ishte infektuar me Covid.

Bëhet me dije se 65 vjeçari ka ndërruar jetë tre ditë më parë në një nga spitalet e Athinës, ndërsa sot është sjellë trupi i pajetë në Elbasan, i pashoqëruar nga asnjë familjar.

Sakaq bëhet me dije se viktima me iniciale E.S vuante nga disa sëmundje të tjera bashkëshoqëruese. Dyshohet se ai kishte diabet dhe probleme me zemrën.

Mësohet se trupi është transportuar përmes pikës kufitare Kakavijë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PRESIDENTI META, KONTRATË ME REALIN E MADRIDIT!
Doli me makinë pa leje dhe i dehur, arrestohet 45 vjeçari në Elbasan »
Article Logic
Execution time: 0.012730836868286
array(1) { ["section"]=> string(117) "vdes-shqiptari-i-infektuar-me-covid-ne-greqi-trupi-i-pajete-sillet-ne-elbasan-i-pashoqeruar-nga-asnje-familjar-204168" }