Vdes vajza miliardere e ish-presidentit, dyshohet se u helmua (Foto)

Publikuar tek: bota, më 09:34 23-11-2016 Vdes vajza miliardere e ish-presidentit, dyshohet se u helmua (Foto)

Ish-miljarderia, vajza e ish-presidentit të Uzbekistanit, Islam Karimov , Gulnara Karimova ka humbur jetën.

Shërbimet e Sigurimit Kombëtar Uzbek SNB bëjnë me dije se 44-vjeçarja vdiq më 5 nëntor në Tashkent dhe dyshohet se është helmuar në spitalin pikiatrik .

Sipas ‘Daily Mail’ miljarderja është mbyllur në spitalin psikiatrik në 2013-ën nga pasardhësi i babait të saj.

Po ashtu të njëjtat burime bëjnë me dije se ajo nuk është lejuar të marrë pjesë në funeralin e babait të saj në shtator të këtij viti. 

vajza_e_ish.jpgvajza_e_ish1.jpgvajza_e_ish2.jpgvajza_e_ish_ish3.jpgvajza_e_ish6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074551105499268
array(1) { ["section"]=> string(71) "vdes-vajza-miliardere-e-ish-presidentit-dyshohet-se-u-helmua-foto-60406" }