Vdesin 6 pacientë me koronavirus në Greqi

Publikuar tek: rajon, më 17:12 29-03-2020 Vdesin 6 pacientë me koronavirus në Greqi Parlamenti grek

Ka shkuar në 38 numri i të prekurve me koronavirus që kanë humbur jetën në Greqi, 6 persona kanë ndërruar jetë gjatë 24 orëve të fundit.

Nga 38 viktimat, 29 janë burra dhe 9 janë gra, ndërsa mosha mesatare e viktimave është 79-vjeç.

Sipas të dhënave nga autoritetet greke, rastet e reja të infektimeve gjatë 24 orëve të fundit janë 95, duke e çuar numrin total në 1.156.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009411096572876
array(1) { ["section"]=> string(48) "vdesin-6-paciente-me-koronavirus-ne-greqi-200555" }