Vdiq duke rregulluar një makineri në punë, dalin fotot dhe emri i 29 vjeçarit nga Tropoja, vëllai i bën dedikimin prekës: Ike para kohe

Publikuar tek: barometri, më 07:31 06-08-2020 Vdiq duke rregulluar një makineri në punë, dalin fotot dhe emri i 29 vjeçarit nga Tropoja, vëllai i bën dedikimin prekës: Ike para kohe

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tropojë, ku ka ndërruar jetë një i ri i cili punonte në një kompani inertesh.

I riu që ka ndërruar jetë është 29 vjeçari Artan Shpëtim Mulosmani. 29 vjeçari ka gjetur vdekjen teksa po rregullonte një makineri në punë.

Për lajmin e kobshëm ka reaguar vëllai i  tij, Lind Mulosmani, i cili përmes një shënimi në rrjete sociale lajmëron miqtë për ndarjen e parakohshme nga jeta, të 29 vjeçarit.

Policia lidhur me ngjarjen ka arrestuar pronarin e biznesit të inerteve, me iniciale Sh.M. 48 vjeç.

116698010_1387828451427740_2043022591584338579_n.jpg

Lexo edhe: https://www.newsbomb.al/e-rende-ne-tropoje-punetori-vdes-duke-rregulluar-makinerine-arrestohet-pronari-i-biznesit-te-inerteve-216131

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012206077575684
array(1) { ["section"]=> string(139) "vdiq-duke-rregulluar-nje-makineri-ne-pune-dalin-fotot-dhe-emri-i-29-vjecarit-nga-tropoja-vellai-i-ben-dedikimin-prekes-ike-para-kohe-216231" }