Vdiq gjatë marrëdhënieve seksuale me 21-vjeçaren në hotel, zbulohet se 61-vjeçari ishte zyrtar i MPB-së

Publikuar tek: rajon, më 14:51 04-12-2020 Vdiq gjatë marrëdhënieve seksuale me 21-vjeçaren në hotel, zbulohet se 61-vjeçari ishte zyrtar i MPB-së

Një 61-vjeçar nga Gjakova, ndërroi jetë në një motel gjatë aktit seksual me një 21-vjeçare, pasi piu viagra.

Mediat kosovare raportojnë se 61-vjeçari ka qenë punëtor i Qendrës për Regjistrim Civil në Komunën e Gjakovës.

Pavarësisht ndihmës nga 21-vjeçarja, ai nuk arriti të mbijetojë dhe më pas e reja njoftoi policinë.

Pas ambulanca arriti në vendngjarje, u vu re se 61-vjeçari ishte pa shenja jete dhe kishte ndërruar jetë si pasojë e një ataku kardiak, i cili mendohet të jetë shkaktuar nga viagrat.

“Gjakovë 02.12.2020-17:15. Është raportuar se viktima mashkull kosovar, në një vilë, nga dy dëshmitarë është gjetur pa shenja jete. Njësitë relevante të policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës”,- thuhet në njoftimin e policisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim i FUQISHËM në televizionin e Beogradit, humb jetën një person dhe plagosen 2 të tjerë
Situata e Covid-19 në Kosovë, ka ulje të numrit të viktimave dhe rasteve pozitive në 24 orë (BILANCI) »
Article Logic
Execution time: 0.010359048843384
array(1) { ["section"]=> string(109) "vdiq-gjate-marredhenieve-seksuale-me-21-vjecaren-ne-hotel-zbulohet-se-61-vjecari-ishte-zyrtar-i-mpb-se-230164" }