Vdiq në mënyrë misterioze, hetuesit: I shpërtheu pakoja me kokainë që kishte fshehur në stomak

Publikuar tek: bota, më 16:14 20-10-2015 Vdiq në mënyrë misterioze, hetuesit: I shpërtheu pakoja me kokainë që kishte fshehur në stomak

Një ngjarje e rëndë që tmerroi ditën e djeshme pasagjerët e aeroplanit Aer Lingus, ku një person u bë krejtësisht papritur agresiv, filloi të kafshojë udhëtarët dhe më pas vdiq në mënyrë misterioze, mund të ketë marrë shpjegim nga hetuesit.

Sipas policisë irlandeze, një numër pakosh me kokainë u gjetën pas autopsisë në brendësi të trupit të brazilianit që vdiq në udëtimin Irlandë -Portugali. Sipas “Garda Síochána” një nga pakot që dyshohet se kishin kokainë ka shpërthyer brenda trupit të viktimës, duke bërë që 24 vjeçari, John Santos Gurgao, të sillet në mënyrë agresive dhe të humbë jetën.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013313055038452
array(1) { ["section"]=> string(98) "vdiq-ne-menyre-misterioze-hetuesit-i-shpertheu-pakoja-me-kokaine-qe-kishte-fshehur-ne-stomak-23566" }