Vdiq nga i ftohti, viktima baba i tre fëmijëve jetonte në këtë "farë" banese (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:51 10-01-2017 Vdiq nga i ftohti, viktima baba i tre fëmijëve jetonte në këtë

Një person rreth te 60-ave, i identifikuar si Ilia Lifo, gjendet i pajetë në një godinë në periferi te qytetit të Korçës. Mësohet se 60 vjeçari prej një viti flinte në këtë banesë të improvizuar që më parë ka shërbyer si vend roje për ish repartin e Ndërmarjes Shtetërore të Ndertimit.

Sipas burimeve nga policia mësohet se viktima nuk ka shenja dhune ne trup dhe paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale, që mund të ketë ardhur si pasoje e temperaturave ekstreme që kanë përfshirë keto dite edhe rajonin e Korçës. 60 vjecari, baba i tre femijëve pas divorcit me bashkëshorten jetonte në kushte të vështira, madje edhe pa ngrohje. Këtë e konfirmon edhe pronari i godinës i cili thotë se prej një viti e kishte lejuar të moshuarin të flinte në këto ambjente, pasi ai vetë ia kishte kërkuar një gjë të tillë

Ky eshtë rasti i parë në qarkun e Korcës që një person gjen vdekjen nga i ftohti.

ko.jpg

ko1.jpg

ko2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tropoja ngrihet në protestë: Një komb, një qëndrim për Ramush Haradinajn
Kim Kardashian i bën grim Marios, parukierit të saj shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.010649919509888
array(1) { ["section"]=> string(85) "vdiq-nga-i-ftohti-viktima-baba-i-tre-femijeve-jetonte-ne-kete-fare-banese-fotot-65128" }