Veç Fierit dhe Elbasanit, Kryemadhi zbulon se ku tjetër mund të kandidojë për zgjedhjet e 25 prillit

Publikuar tek: politike, më 14:40 19-01-2021 Veç Fierit dhe Elbasanit, Kryemadhi zbulon se ku tjetër mund të kandidojë për zgjedhjet e 25 prillit

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka thënë edhe një herë se do të kandidojë në Fier dhe Elbasan për zgjedhjet e 25 prillit.

E pyetur nga gazetarJa Olta Bruko nëse ka menduar për një qark tjetër, Kryemadhi nuk ka përjashtuar edhe qarkun e Tiranës dhe Durrësit.

Ajo është shprehur se tani kryetari të një partie i lejohet të kandidojë në katër qarqe kështu që po mendon edhe qytetet e tjera.

“Monika kandidon në Fier dhe Elbasan për të goditur Rilindjen kështu që 25 prilli është shanci dhe ditë për ndryshimin e madh. Shqiptarët kanë nevojë më shumë se kurrë. Nuk e kam menduar ka kohë deri atëherë edhe për Tiranën edhe për Durrësin, Se tani kryetari mund të kandidojë në katër qarqe,” tha Kryemadhi ndër të tjera.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zërat për përplasje me Ilir Metën dhe Kryemadhin, flet për herë të parë Silva Caka: S’mund të shkatërrojë Shqipërinë, do largohem nga LSI...
»
Article Logic
Execution time: 0.012367010116577
array(1) { ["section"]=> string(106) "vec-fierit-dhe-elbasanit-kryemadhi-zbulon-se-ku-tjeter-mund-te-kandidoje-per-zgjedhjet-e-25-prillit-235589" }