Vedat Ademi më i qeshur se kurrë, krah dy të shtrenjtëve të tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:28 28-07-2016 Vedat Ademi më i qeshur se kurrë, krah dy të shtrenjtëve të tij

Këngëtari Vedat Ademi, shumë i dashur për publikun, ashtu si rrallëherë ka publikuar një foto familjare.

Në foto është vetë këngëtari, djali i tij 3 vjeçar dhe bashkëshortja e tij. Familja ka shkuar me pushime në Turqi dhe buzëqeshjet në fytyrat e të treve flasin shumë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025928020477295
array(1) { ["section"]=> string(68) "vedat-ademi-me-i-qeshur-se-kurre-krah-dy-te-shtrenjteve-te-tij-47969" }