Veliaj bën bilancin, ja çfarë ka bërë në një javë të vetme

Publikuar tek: politike, më 18:23 22-08-2015 Veliaj bën bilancin, ja çfarë ka bërë në një javë të vetme

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka bërë bilancin e punëve të bashkisë gjatë javës së tretë.

Sipas tij, në javën e tretë janë bërë:

Rehabilitimi i shesheve të banimit në Njësinë nr.5

Nisja e asfaltimit të Rrugës së Kavajës

Shtrimi i trotuareve të rrugës Dritan Hoxha - Zogu i Zi

Farka do të bëhet terminali lindor i autobusëve

U rikonstruktua Kopshti nr. 24

31 biznese iu bashkuan nismës “Adopto një çerdhe”

Liqeni i Farkës, parku i pestë i Tiranës

“Faleminderit banorëve të njësisë 5 për bashkëpunimin, ndjesë për devijimet e trafikut gjatë natës dhe shumë mirënjohje për të gjithë ato biznese & individë që i'u bashkuan nismës "Adopto 1 çerdhe", shkruan Veliaj në Facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010253190994263
array(1) { ["section"]=> string(63) "veliaj-ben-bilancin-ja-cfare-ka-bere-ne-nje-jave-te-vetme-18948" }