Veliaj çon skuadrën e ‘Portokallisë” në shkollat e Tiranës: U shpjeguan fëmijevë tërmetin me humor (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:08 25-09-2019 Veliaj çon skuadrën e ‘Portokallisë” në shkollat e Tiranës: U shpjeguan fëmijevë tërmetin me humor (VIDEO) Dy aktorët e humorit Gazmend Paja dhe Salsano Rrapi pranë nxënësve të shkollës ''Kosova''

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliajt falenderoi dy aktorët e programit humoristik ‘’Portokalli’’ Gazmend Pajën dhe Salsano Rrapin dhe pjesën tjetër të trupës për inkurajimin që u dhanë fëmijëve të shkollës ‘’Kosova’’ pas tërmeteve të frikshme që ranë në fundjavë.

Dy aktorët e humorit u qëndruan fëmijëve të kësaj shkolle, të cilët përjetuan me frikë dhe ankth paralajmërimet e rreme për tërmet shkatërrimtar ditën e diel.

Postimi i Erion Veliajt në Instagram:
Jeni të paparë! Faleminderit Gaz Pajës, Salsano Rrapit dhe të gjithë skuadrës ‘’Portokalli’’ për vizitat në shkollat e Tiranës për t'u shpjeguar fëmijëve rreth tërmetit me humor e inkurajim!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021931171417236
array(1) { ["section"]=> string(108) "veliaj-con-skuadren-e-portokallise-ne-shkollat-e-tiranes-u-shpjeguan-femijeve-termetin-me-humor-video-179740" }