Veliaj çon tualetet tek Liqeni Artificial: Tani s’ka më...! (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:05 18-03-2017 Veliaj çon tualetet tek Liqeni Artificial: Tani s’ka më...! (FOTO)

Tashmë Liqeni Artificial është pajisur me tualete të reja, për të gjithë qytetarët që e frekuentojnë atë.

Lajmin e bëri të ditur kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj përmes postimit të fotove të tualeteve në profilin e tij në Intagram. Po ashtu, Veliaj apelon qytetarët që të sillen si banorë të një kryeqyteti modern.

“Tualete të reja tek Liqeni, tani s’ka më asnjë justifikim! Le të mbajmë pastër e të sillemi me kulturë si çdo kryeqytet modern”, shkruan Veliaj.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plumbat në lokalin e Tiranës, vdes një nga vëllezërit e plagosur, arrestohen 4 persona
Në vetëm një orë, 665 policë shpërndahen në gjithë Shqipërinë dhe ja rezultati (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012931108474731
array(1) { ["section"]=> string(65) "veliaj-con-tualetet-tek-liqeni-artificial-tani-s-ka-me-foto-72355" }