Veliaj dhe bashkëshortja në Pezë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:36 18-09-2015 Veliaj dhe bashkëshortja në Pezë

Erion Veliaj ka shkuar në Pezë, për të festuar. Ai së bashku me të shoqen Ajola Xoxen kanë festuar me të rinjtë. Prej 3 ditësh Peza është ‘’N’fest’’, ndërkohë që kryebashkiaku i Tiranës ka bërë shpesh thirrje për pjesmarrjen e të gjithë qytetarëve. Detaji që bie në sy nga Veliaj është edhe bluza simbol, ‘’Rebel’’, të cilën e mban të veshur, krijuar posaçërisht për festën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010040044784546
array(1) { ["section"]=> string(38) "veliaj-dhe-bashkeshortja-ne-peze-21074" }