Veliaj dhe këshilltarët e Tiranës mbeten pa drita, pezullojnë mbledhjen

Publikuar tek: aktualitet, më 17:19 03-09-2015 Veliaj dhe këshilltarët e Tiranës mbeten pa drita, pezullojnë mbledhjen

Mbledhja e Këshillit Bashkiak të Tiranës është pezulluar për shkak të mungesës së enrgjisë elektrike. Mbledhja nisi rreth orës 18:00 të pasdites dhe i pranishëm ishte edhe kreu i Bashkisë Erion Veliaj.

Por, Veliaj dhe këshilltarët janë përballur me një surprizë aspak të këndshme kur energjia është ndërprerë gjatë diskutimeve. Për këtë arsye, mbledhja e Këshillit është pezulluar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqipëria ndër vendet më të rrezikshme në rajon për të udhëtuar me makinë
Tiranë/ Rrjedhje gazi në banesë, shpërthejnë flakët »
Article Logic
Execution time: 0.013340950012207
array(1) { ["section"]=> string(76) "veliaj-dhe-keshilltaret-e-tiranes-mbeten-pa-drita-pezullojne-mbledhjen-19891" }