Veliaj dhuron përqafime falas rrugëve të kryeqytetit: Tirana shtëpia e 130 kombësive

Publikuar tek: aktualitet, më 15:35 26-03-2019 Veliaj dhuron përqafime falas rrugëve të kryeqytetit: Tirana shtëpia e 130 kombësive

Kreu i Bashkisë Erion Veliaj e ka nisur ditën sot duke dhuruar dhe marrë  'përqafime falas', siç i ka cilësuar ai.

Kryebashkiaku ka publikuar disa foto në profilin e tij zyrtar në Facebook, ndërsa thekson se Tirana është shtëpia e më shumë se 130 kombësive.

'Përqafime falas, rrugës për në punë!

Tashmë është zyrtare, Tirana është shtëpia e 130+ kombësive që jetojnë, punojnë dhe studiojnë në kryeqytetin shqiptar.

Gjithashtu, shtëpia e 1 milion përqafimeve', shkruan Veliaj.

Kujtojmë se Veliaj zyrtarizoi kandidaturën për një mandat të dytë në bashkinë e Tiranës.

54436457_10157220714581926_7438800012831621120_o.jpg

56298411_10157220714611926_8862241454211203072_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027733087539673
array(1) { ["section"]=> string(90) "veliaj-dhuron-perqafime-falas-rrugeve-te-kryeqytetit-tirana-shtepia-e-130-kombesive-157969" }