"Veliaj e nisi me fiq unë me bonbone", reagon kryebashkiaku pas "sfidës" së 10 vjeçares

Publikuar tek: aktualitet, më 19:09 22-04-2017

Reagon kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj për vajzën 10 vjeçare që ishte e ftuar mbrëmë në Oktapod.

 

Ajo tha se ka të përbashkët me Veliajn. "Ai e ka nisur duke shitur fiq, ndërsa unë bombone dhe do bëhem kryebashkiake".

 Një një status të moderatorit Hyska, në instagram, Veliaj komenton se "mbajeni mend mend këtë gocën po s'u bë presidente një ditë".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Detaje të reja nga vrasja në Vlorë/ Viktima dhe autorët u konfliktuan fizikisht para vrasjes
Dhunohet nga persona të maskuar, 30 vjeçari dërgohet me urgjencë në spital »
Article Logic
Execution time: 0.021590948104858
array(1) { ["section"]=> string(88) "veliaj-e-nisi-me-fiq-une-me-bonbone-reagon-kryebashkiaku-pas-sfides-se-10-vjecares-76085" }