Veliaj: Faleminderit policisë për arrestimin e zjarrvënësve, shpërblim për zjarrfikësit (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:55 11-08-2017 Veliaj: Faleminderit policisë për arrestimin e zjarrvënësve, shpërblim për zjarrfikësit (FOTOT)

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka falenderuar të gjithë punonjësit e Zjarrfikëseve dhe të Policisë së Shtetit të cilat janë angazhuar maksimalisht për përballimin e situatës së zjarreve, një pjesë e të cilave kanë qenë dhe të qëllimshme.

Përmes një postimi në twitter, Kryetari i Bashkisë së Bashkisë Erion Veliaj deklaron se nuk do të tolerohen më rastet e zjarrvënies së qëllimshme, ndërsa konfirmon lajmin e mirë për punonjësit e zjarrfikëses të cilët do të marrin shpërblimin. “Por nuk mjafton veç shpërblimi x Zjarrfikëset - flm Policisë për arrestimet e atyre që djegin pronën publike si me qenë sport, boll mo!”, thekson Veliaj, sipas njoftimit tw bashkisw.

FOTOT:

Screenshot_12.jpg

Screenshot_10.jpg

Screenshot_11.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Makina shkrumbohet rrugës për në Qafë të Llogarasë
Armina Mevlani pa filtra, s’e kishim parë kështu asnjëherë »
Article Logic
Execution time: 0.12306594848633
array(1) { ["section"]=> string(97) "veliaj-faleminderit-policise-per-arrestimin-e-zjarrvenesve-shperblim-per-zjarrfikesit-fotot-88868" }