Veliaj flet për një fitore të sigurtë: Faleminderit nga zemra

Publikuar tek: politike, më 21:08 21-06-2015 Veliaj flet për një fitore të sigurtë: Faleminderit nga zemra

Kandidati i ASHE për Tiranën Erion Veliaj ka reaguar gjithashtu pas mbylljes së procesit të votimit kuke falenderuar qytetarët.

Veliaj ka shprehur mirënjohjen e tij për numëruesit teksa frlet për një administrim të fitores së tij.

“Dua t'u shpreh mirënjohjen time të thellë të gjithë atyre që votuan sot dhe ushtruan vullnetin qytetar për ta çuar Tiranën në#DrejtimiDuhur. Mirënjohje e veçantë edhe për të gjithë numëruesit që do të administrojnë gjatë natës së sotme fitoren tonë”, shkruan Veliaj.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093071460723877
array(1) { ["section"]=> string(66) "veliaj-flet-per-nje-fitore-te-sigurte-faleminderit-nga-zemra-14267" }